Ventilator Intellivent 2.0 zwart
Artikelnummer: 61400101 OverzichtWij hebben een groot aantal ventilatoren in het assortiment voor de ventilatie van een toilet, badkamer, keuken of een gehele woning. De serie "stille" badkamer/toiletventilatoren hebben een zeer geringe geluidsproductie. Deze ventilator heeft een geluidsproductie van maar 21 dB(A).
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Inbouwdiepte: | 0 - 30mm |
| Maximale temperatuur: | 40 °C |
| Opties: | Voorzien van trekkoord, timer en vochtsensor |
| Capaciteit: | 134 m3/u |
| Toerental: | 2300 tpm |
| Opbouwdiepte: | 31mm |
| Buitenmaat aansluitflens | Ø 98 -118mm |
| Kleur: | Zwart |
| Wattage: | 5 Watt |
| Bijzonderheden: | Ventilator is voorzien van: Statuslampje, Geïntegreerde snelheidsregeling en zeer makkelijk reingbaar |
| Materiaal: | Kunststof |
| Aansluit diameter: | Ø 100 - 125mm |
| Druk: | 134 p.a |
| Afmetingen: | 202x152mm |
| Geluidsniveau: | 21 dB(A) |