Ventilator Intellivent 2.0 wit
Artikelnummer: 61400100 OverzichtEen ventilator mag voor het mooie geen of nauwelijks geluid maken. De Intellivent 2.0 is dan ook de uitvinding voor iedere badkamer en/of toilet. Een ventilator die je nauwelijks hoort, en toch perfect zijn werk doet. Eén ventilator, geschikt voor meerdere aansluitdiameters.
De Intellivent 2.0 is dan ook de uitvinding voor iedere badkamer en/of toilet. Een ventilator die je nauwelijks hoort, en toch perfect zijn werk doet. Eén ventilator, geschikt voor meerdere aansluitdiameters. Een ventilator mag voor het mooie geen of nauwelijks geluid maken.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Inbouwdiepte: | 0 - 30mm |
| Maximale temperatuur: | 40 °C |
| Opties: | Voorzien van trekkoord, timer en vochtsensor |
| Capaciteit: | 134 m3/u |
| Toerental: | 2300 tpm |
| Opbouwdiepte: | 31mm |
| Buitenmaat aansluitflens | Ø 98 -118mm |
| Kleur: | Wit |
| Wattage: | 5 Watt |
| Bijzonderheden: | Ventilator is voorzien van: Statuslampje, Geïntegreerde snelheidsregeling en zeer makkelijk reingbaar |
| Materiaal: | Kunststof |
| Aansluit diameter: | Ø 100 - 125mm |
| Druk: | 134 p.a |
| Afmetingen: | 202x152mm |
| Geluidsniveau: | 21 dB(A) |