ALU plintrooster 600x80mm wit
Artikelnummer: 642.012.00 OverzichtDe aluminium plintroosters van Nedco zijn toepasbaar voor zeer veel doeleinden. Zowel in keukentoepassingen, als bijvoorbeeld in gebruik bij radiatoren. De grote hoeveelheid aan maatvoeringen als de veelheid aan kleuren zorgt ervoor dat er voor iedere situatie een oplossing is.
- Opbouw/inbouw
- Diverse kleuren
- Maatwerk mogelijk
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Opbouwhoogte | 1,5 mm |
| Aansluitmaat | 576 x 65 mm |
| Kleur: | Wit |
| Doorlaat: | 158 cm² |
| Bijzonderheden: | Opbouw / Inbouw |
| Materiaal: | Aluminium |
| Afmetingen: | 600 x 80 mm (bxh) |
| Drukverschil 10Pa | 141,35 m³/u |
| Inbouwmaat | 587 x 65 mm |