Plintrooster 500x80mm, wit
Artikelnummer: 64201100 OverzichtDe aluminium plintroosters van Ventilatie-store.nl zijn geschikt voor binnengebruik. De roosters zijn verkrijgbaar in diverse kleuren en formaten.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Opbouwhoogte | 1,5 mm |
| Aansluitmaat | 476 x 65 mm |
| Buitenmaat aansluitflens | 489 x 65 mm |
| Kleur: | Wit |
| Doorlaat: | 132 cm² |
| Bijzonderheden: | Opbouw / inbouw |
| Materiaal: | Aluminium |
| Afmetingen: | 500 x 80 mm |