Transformator T 12 VT
Artikelnummer: 61810800 OverzichtDe 12V ventilatoren zijn speciaal ontworpen voor badkamers en andere vochtige ruimtes.
Door de veilige 12V uitvoering zijn ze onder meer geschikt voor gebruik boven bad of douche.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Maximale temperatuur: | 40 °C |
| Opties: | Vochtsensor en Timer |
| Opbouwdiepte: | 65mm |
| Kleur: | Wit |
| Bijzonderheden: | Transformator voorzien van vochtsensor en timer |
| Materiaal: | ABS, kunststof |
| Afmetingen: | 82x145mm |