Plintrooster 400x100mm, F1 aluminium geanodiseerd
Artikelnummer: 64201717 OverzichtDe aluminium plintroosters van Ventilatie-store.nl zijn geschikt voor binnengebruik. De roosters zijn verkrijgbaar in diverse kleuren en formaten.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Opbouwhoogte | 1,5 mm |
| Aansluitmaat | 376 x 85 mm |
| Buitenmaat aansluitflens | 389 x 85 mm |
| Kleur: | Geanodiseerd aluminium F1 |
| Doorlaat: | 132 cm² |
| Bijzonderheden: | Opbouw / inbouw |
| Materiaal: | Aluminium |
| Afmetingen: | 400 x 100 mm |