Plintrooster 2000x60mm, wit
Artikelnummer: 64200700 OverzichtDe aluminium plintroosters van Ventilatie-store.nl zijn geschikt voor binnengebruik. De roosters zijn verkrijgbaar in diverse kleuren en formaten.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Opbouwhoogte | 1,5 mm |
| Aansluitmaat | 1976 x 45 mm |
| Buitenmaat aansluitflens | 1976 x 45 mm |
| Kleur: | Wit |
| Doorlaat: | 330 cm² |
| Bijzonderheden: | Opbouw / inbouw |
| Materiaal: | Aluminium |
| Afmetingen: | 2000 x 60 mm |