Afsluitbaar ventilatierooster 160x160mm bruin
Artikelnummer: 63600102 OverzichtVoor het afdichten van uw raam- en ventilatieopeningen gebruikt u schuifroosters. Wij hebben een uitgebreid assortiment kunststof schuifroosters. De roosters zijn verkrijgbaar in diverse formaten en kleuren voor iedere situatie.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Opbouwhoogte | 15mm |
| Maximale temperatuur: | 40 °C |
| Vliegengaas: | Nee |
| Kleur: | Bruin |
| Doorlaat: | 64 cm² |
| Bijzonderheden: | Met trekkoord |
| Materiaal: | PS |
| Afmetingen: | 160 x 160 mm |
| Drukverschil 10Pa | 57,26 m³/u |