Rond schoepenrooster Ø 100mm, wit
Artikelnummer: 63001500 OverzichtWij hebben een complete lijn met kunststof roosters voor alle formaten. De roosters zijn in diverse kleuren verkrijgbaar. Zoekt u een maat die er niet bij staat informeer naar de mogelijkheden!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Opbouwhoogte | 30 mm |
| Aansluitmaat | Ø 100 mm |
| Maximale temperatuur: | 60 °C |
| Vliegengaas: | Ja |
| Kleur: | Wit |
| Doorlaat: | 55 cm² |
| Materiaal: | PS |
| Afmetingen: | Ø 130mm |
| Drukverschil 10Pa | 49,2 m³/u |