Kunststof ventilatierooster met gaas 370x123mm lichtgrijs
Artikelnummer: 630.013.15 OverzichtWij hebben een complete lijn met kunststof roosters voor alle formaten. De roosters zijn in diverse kleuren verkrijgbaar. Zoekt u een maat die er niet bij staat informeer naar de mogelijkheden!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Opbouwhoogte | 15 mm |
| Maximale temperatuur: | 60 °C |
| Kleur: | Grijs |
| Doorlaat: | 208 cm² |
| Hart-op-hart schroefmaat | 349 x 110 mm |
| Bijzonderheden: | Met gaas |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen: | 370 x 123 mm ( bxh ) |
| Drukverschil 10Pa | 186,08 m³/u |