Zo lang de voorraad strekt
Buisventilator PV 100 LV wit
Artikelnummer: 618.003.00 OverzichtDe buisventilatoren zijn geschikt om in zijn geheel in een kanaal te plaatsen.
LET OP : Voor de 12 Volt ventilatoren heeft u een transformator nodig.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Aansluitmaat | Ø 100 mm |
| Maximale temperatuur: | 40 °C |
| Capaciteit: | 85 m³/u |
| Toerental: | 2400 tpm |
| Kleur: | Wit |
| Wattage: | 20 Watt |
| Bijzonderheden: | 12 Volt uitvoering - transformator nodig |
| Materiaal: | Kunststof |
| Aansluit diameter: | Ø 100mm |
| Druk: | 20 p.a |
| Geluidsniveau: | 41 dB(A) |