Badkamer/Toiletventilator Silencio 125T
Artikelnummer: 61401200 OverzichtNedco heeft een groot aantal ventilatoren in het assortiment voor de ventilatie van een toilet, badkamer, keuken of een gehele woning. De serie "stille" badkamer/toiletventilatoren hebben een zeer geringe geluidsproductie. Deze serie van hoogwaardige ventilatoren zijn voorzien van een kogellagersysteem en daarmee zeer betrouwbaar.
Mogelijke opties voor deze ventilator:
| Opties : | |||
| T voorzien van ingebouwde tijdrelais | |||
| H voorzien van Hydrometer | |||
Artikelcode: 256093
| Materiaal | kunststof |
| Capaciteit | 185 m³/h |
| Bijzonderheden | met terugslagklep en kogellagers |
| Opties: | Timer |
| Aansluitdiameter | effectief 123,5mm / Ø 120/125mm |
| Kleur | wit |
| Afmetingen | 182x158 mm |
| Wattage | 17 watt |
| Spatwaterdichtheid | IP 45 |
| Geluid | 32 dB(A) |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Maximale temperatuur: | 40 °C |
| Opties: | Timer ( instelbaar tussen 2 - 3- min. ) |
| Capaciteit: | 185 m3/u |
| Toerental: | 2100 tpm |
| Opbouwdiepte: | 27mm |
| Buitenmaat aansluitflens | Ø 124mm |
| Kleur: | Wit |
| Wattage: | 17 Watt |
| Bijzonderheden: | Ventilator is voorzien van terugslagklep, motor met kogellagers en timer |
| Materiaal: | UV bestendig kunststof, ABS |
| Aansluit diameter: | Ø 125mm |
| Druk: | 35 p.a |
| Afmetingen: | 182x182mm |
| Geluidsniveau: | 32 dB(A) |